27 травня
Завантажити ще

У Вінницької ОВА заявили, що журналісту не дозволяли знімати Ірину Дмитрієву в реанімації

У Вінницької ОВА заявили, що журналісту не дозволяли знімати Ірину Дмитрієву в реанімації
Фото: facebook.com/vinobldoz

Журналіст не отримував дозвіл на зйомку Ірини Дмитрієвої у реанімації. Про це заявила заступник голови департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації Тетяна Бондаренко.

- Можемо запевнити, що журналіст відповідних дозволів не отримував. Очікуємо від департаменту охорони здоров’я міста обґрунтовану відповідь по даному випадку, - сказала вона на брифінгу.

Бондаренко додала, що з початку війни в регіоні діє наказ голови Вінницької ОВА про відвідування закладів охорони здоров'я представниками ЗМІ. Воно відбувається за погодженням із департаментом охорони здоров'я та реабілітації.

– По факту даної ситуації департамент охорони здоров’я та реабілітаці ОВА видав наказ в якому зобов’язав департамент охорони здоров’я міської ради провести службове розслідування, – також розповіла Тетяна Бондаренко.

Ірину Дмитрієву у реанімації зняв фіксер італійського телеканалу RAI News 24 Антон Кудінов. Жінка тяжко постраждала внаслідок ракетного удару по центру Вінниці, а її чотирирічна донька Ліза Дмитрієва загинула. Рідні заявили, що не давали згоди на зйомку та розповсюдження відео.

Вчинок засудили заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець, Комісія з журналістської етики, голова Національної спілки журналістів Сергій Томиленко.

Новини по темі: Журналісти Вінниця