Завантажити ще

Ляшко закликав зробити щеплення через зростання захворюваності на COVID-19

Ляшко закликав зробити щеплення через зростання захворюваності на COVID-19
Фото: facebook.com/viktor.liashko

В Україні спостерігається зростання захворюваності на коронавірус, не виключена чергова хвиля COVID-19. Про це 6 липня повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, сповіщає “Інтерфакс-Україна”.

– Останні два місяці ми фіксуємо зростання кількості випадків коронавірусної хвороби. За минулий тиждень було зареєстровано 1018 випадків, за тиждень до цього - 943. Ми бачимо приріст на 12%, - сказав він на брифінгу.

Міністр закликав українців зробити щеплення, якого не вистачає, – другу чи бустерну дозу.

Ляшко зазначив, що зростання захворюваності на коронавірус в Україні пов'язане з відповідними тенденціями в Європі. При цьому кількість госпіталізацій завдяки вакцинації не зростає.

Глава МОЗ запевнив, що в Україні достатньо вакцин, тестів для виявлення коронавірусу та препаратів для його лікування.

– Препарати розподілені по складах на території України для того, щоб у разі потреби доставляти їх до медзакладів, – розповів він.

27 червня головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що майже 700 тисяч українців не отримали другої дози вакцини проти COVID-19, ще більше 14 мільйонів не зробили бустерного щеплення. Причиною для зупинення вакцинальної кампанії став напад Росії. 24 лютого МОЗ України перестало публікувати ковідну статистику.