25 травня
Завантажити ще

У Києві відбулася історична зустріч духовенства ПЦУ та УПЦ МП

У Києві відбулася історична зустріч духовенства ПЦУ та УПЦ МП
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Представники духовенства Православної Церкви України та Української Православної Церкви 5 липня провели зустріч на території Софії Київської. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

- Крига скресла! Сьогодні, коли війна ставить перед нами нові виклики, все зайве залишається позаду. У день пам'яті Блаженнішого митрополита Володимира на території Софії Київської відбулася історична зустріч духовенства Православної Церкви України та Української Православної Церкви

Подолати поділ, служити народові України та будувати наш спільний дім – наші спільні цілі. Я вірю, що ця зустріч – це початок нового, мудрого, сильного шляху наших Церков заради вільного та мирного майбутнього України, – зазначив Ткаченко.

Міністр висловив сподівання, що ця зустріч стане початком нового, мудрого, сильного шляху українських Церков заради вільного та мирного майбутнього України. За його словами, Мінкульт та Державна служба України з етнополітики та свободи совісті сприятимуть цьому.