Завантажити ще

Микола Тищенко окрім Бегбедера підключив свого друга Сергія Реброва до збору грошей на ЗСУ

Микола Тищенко окрім Бегбедера підключив свого друга Сергія Реброва до збору грошей на ЗСУ

Заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко у себе в соцмережах подякував легендарному футболісту Сергію Реброву за передачу ексклюзивних лотів для благодійного вечора в Парижі.

«Друже, дякую тобі, що передав на благодійний аукціон дуже цінні лоти. Ці лоти пов'язані із українськими перемогами. Я пам'ятаю, друже, як ми всі - від Львова до Донецька, від Чернігова до Севастополя - з гордістю дивилися, як наша команда футболістів перемагала та підкоряла висоти. Я пам'ятаю твій пенальті у серії після матчу у матчі 1/8 фіналу проти Швейцарії. Цим ударом ти допоміг збірній України потрапити до 1/4 фіналу Чемпіонату світу 2006 року. Тепер ти допомагаєш нашій країні перемогти ще раз», - написав Тищенко у себе в соцмережах.

Згідно з раніше озвученою інформацією, Фонд «Дорога миру» Миколи Тищенка та його дружини Алли Барановської розпочав серію благодійних вечерь у найбільших містах світу.

У ході заходу організатори проводять аукціон, на якому розігрують цінні лоти від відомих українців. На першій вечері у Празі організатори виручили 2,2 мільйона гривень, на які закупили автомобілі для потреб ЗСУ, а частину грошей передали до міжнародної ініціативи президента Зеленського UNITED 24.

Вчора стало відомо, що до ініціативи на особисте запрошення Тищенка приєднався письменник зі світовим ім'ям – Фредерік Бегбедер. Микола Тищенко пообіцяв нагодувати Бегбедера українським борщем за власним рецептом, а також подарувати подарунки з «українською айдентикою».

Які саме це будуть подарунки, нардеп не уточнив. Про це ми дізнаємось 10 липня.