Завантажити ще

Микола Тищенко нагодує Бегбедера у Парижі борщем на вечорі на підтримку ЗСУ

Микола Тищенко нагодує Бегбедера у Парижі борщем на вечорі на підтримку ЗСУ

Заступник голови президентської фракції «Слуга народу» Микола Тищенко запросив всесвітньо відомого французького письменника Фредеріка Бегбедера на благодійну вечерю у Парижі. Автор «99 франків» стане одним із гостей другого подібного заходу, на якому будуть розіграні лоти на підтримку Збройних сил України. Перший захід пройшов у середині червня у Празі, і на ньому вдалося виручити 22 мільйони гривень.

Микола Тищенко пообіцяв нагодувати Бегбедера українським борщем за власним рецептом, а також подарувати подарунки з «українською айдентикою». Які саме це будуть подарунки, нардеп не уточнив.

«Від себе із задоволенням привезу йому подарунок з українською айдентикою та нагодую українським борщем за власним рецептом. Тим самим є об'єктом культурної спадщини ЮНЕСКО. Хочу подякувати моїм французьким друзям та дипломатичному корпусу за допомогу в організації благодійної вечері. Кулінарна дипломатія крокує планетою! Це лише початок, і завдяки нашим проектам підтримка Збройних сил України зростатиме з кожним днем у всьому цивілізованому світі», - написав Тищенко в соцмережах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що заступник голови СН Микола Тищенко відвідав Миколаївську та Херсонську області, де засвітився на передових позиціях українських військ. Також, згідно з інформацією у миколаївській ОДА, нардеп зустрівся з губернатором області Віталієм Кімом. Зважаючи на все, йшлося про цільову підтримку ЗСУ, які воюють на півдні України.