29 травня
Завантажити ще

В Україні почав діяти візовий режим з Росією

В Україні почав діяти візовий режим з Росією
Фото: LEXANDER ERMOCHENKO/REUTERS

З п’ятниці, 1 липня, набув чинності візовий режим з Російською Федерацією. Таким чином, громадяни цієї країни не зможуть потрапити на територію України без отримання візи.

Видаватиме українські візи незалежна міжнародна компанія-посередник VFS Global через візові центри, оскільки українські консульства закрилися в РФ з початку повномасштабного російського вторгнення.

Отримати візи росіяни зможуть у Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Калінінграді, Казані, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Самарі. Та видаватимуть їх не всім: осіб, які є в списках санкцій, а також тих, хто "створює загрозу нацбезпеці України", в нашу країну не пустять.

- У рамках протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету міністрів опрацювати питання перегляду режиму в'їзду російських громадян на територію України, - прокоментував введення візового режиму президент Зеленський.

Раніше «КП в Україні» відповідала на основні запитання відносно візового режиму з РФ: скільки коштів треба мати для отримання візи, чи необхідно запрошення, чи потрібен закордонний паспорт та ін.