28 вересня
Завантажити ще

Вернидуб очолив ФК "Кривбас": поєднає роботу тренера з військовою службою

Вернидуб очолив ФК
Фото: fckryvbas.com

56-річний футбольний тренер Юрій Вернидуб очолив новачка української еліти футбольний клуб "Кривбас", поставивши підпис під трирічним контрактом. Тепер він поєднуватиме тренерську роботу з військовою службою у ЗСУ, куди вступив після повномасштабного вторгнення Росії. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

За наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Вернидуба перевели до Кривого Рогу для подальшого проходження військової служби.

"Це дозволить йому у вільний від виконання службових обов'язків час надавати необхідну методичну допомогу тренерському колективу у підготовці спортсменів до змагань за умови дотримання законодавства про працю", – написали в офіційному листі до клубу представники Міністерства оборони.

Вернидуб обійняв посаду, яка стала вакантною після звільнення екс-наставника команди Олександра Бабича.

- Для мене велика честь у цей складний для нашої країни час тренувати саме український клуб. Клуб з великим славним ім'ям та чималими амбіціями. Також це надасть нові можливості щодо інформування та допомоги Збройним силам України, – прокоментував призначення Вернидуб.

Останнім місцем роботи українського тренера був молдавський "Шериф", з яким він виступав у груповому етапі Ліги чемпіонів та плей-офф Ліги Європи. Після початку війни Вернидуб добровольцем вступив до лав ЗСУ.

"Кривбас" вийшов в Українську прем'єр-лігу, посівши друге місце у Першій лізі (минулий сезон було достроково завершено через повномасштабне російське вторгнення до України).