2 червня
Завантажити ще

Укрпошта випустила марку-сувенір «Zатонув чи Vтопився»

Укрпошта випустила марку-сувенір «Zатонув чи Vтопився»
Фото: loda.gov.ua

Укрпошта випустила обмеженим тиражем ще одну марку, присвячену російському кораблю, – «Zатонув чи Vтопився». Урочисте спецпогашення марки-сувеніру, яку випустили спеціально на подяку міжнародним партнерам, відбулося у Львівській ОВА. Про це повідомляє прес-служба адміністрації.

- Кількість наших міжнародних партнерів є досить великою. У ході зустрічі бачимо, наскільки питання допомоги Україні для них є важливим. Хтось підтримує наших військових та передає амуніцію, техніку, хтось гуманітарно допомагає евакуйованим сім'ям тут, у Львівській області. Ця марка – маленький сувенір на згадку про їхню підтримку. Якщо буде потрібно, то розглядатимемо можливість додаткового тиражування цієї марки, – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

В "Укрпошті" кажуть, що ця марка показує іронічне ставлення до російських окупантів та нагадує про героїчну боротьбу українського народу.

- Наші благодійники з-за кордону зможуть переконатися у незламності духу українців. Так, в Україні триває повномасштабна війна, але навіть у такий складний час ми не підкорюємося супротивникові, а показуємо, чого він справді вартий – піти за кораблем, – розповів керівник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Зазначимо, першою погашеною маркою під час війни стала марка про військовий корабель. На сьогодні випустили понад 6 млн екземплярів першої та другої серії.

Фото
Фото
17 Червня 202218:59