Завантажити ще

Замінника McDonald's у РФ звинуватили у плагіаті логотипу: схожий із брендом кормів для тварин

Замінника McDonald's у РФ звинуватили у плагіаті логотипу: схожий із брендом кормів для тварин
Фото: Колаж "КП в Україні"

Російську мережу швидкого харчування "Вкусно - и точка!", яка відкрилася на місці McDonald's, що закрився в РФ, звинуватили у плагіаті логотипу. Користувачі соцмереж зазначили, що він нагадує лого португальського виробника кормів для тварин Matosmix. Схожість помітив у соцмережах журналіст Денис Казанський.

- Давно кажу, що жодна антиросійська пропаганда не потрібна. Вони чудово справляються самі, без сторонньої допомоги, – зазначив Казанський.

У логотипах компаній використано фактично ідентичні графічні елементи, проте російська мережа фастфуду трохи змінила пропорції та колір лого.

У березні компанія McDonald's призупинила роботу в Росії після повномасштабного вторгнення РФ до України, а за два місяці оголосила про продаж бізнесу поточному ліцензіату в РФ Олександру Говору. За даними російських ЗМІ, меню у ресторанах швидкого харчування залишиться незмінним, але з назв страв приберуть приставку "Мак", щоб уникнути прямих асоціацій із брендом. Також у закладах нової мережі не будуть представлені МакФлурі та БігМак. Українська мережа закладів McDonald's тимчасово призупинила роботу через війну в країні. Компанія обіцяє відновити роботу після завершення бойових дій.

Новини по темі: Кафе Макдональдс/McDonald's