8 червня
Завантажити ще

В Одесі вишикувалась черга за маркою «Асоль вже не та…" в підтримку Миколаєва

В Одесі вишикувалась черга за маркою «Асоль вже не та…
Фото: dumskaya.net

В одеському головпоштамті презентували нову поштовову марку «Асоль вже не та», яку випустили обмеженим тиражем в 400 штук в підтримку Миколаєва. Як пише "Думская", місцеві жителі займали чергу за маркою ще звечора 9 червня. Її розкупили за півгодини.

- Я спав у машині всю ніч, і не дарма. За ніч черга зібрала понад 270 людей. Для більшості людей це стадний ефект: всі купили, і мені потрібна. Багатьом із них ці марки насправді не потрібні, вони засунуть їх кудись за місяць-два і забудуть. Я цим займаюся серйозно, збираю всі марки цієї серії з першого дня,  - розповів одесит Євген Барсуков.

Ідея створення марки належить голові правління Асоціації лідерів туризму Миколаївської області Тетяні Чичкалюк. Автором зображеної на ній карикатури виступив одеський художник Віктор Джевага.

- Чомусь мені повість Олександра Гріна прийшла в голову, тільки там дівчина чекала на корабель, а наша українська дівчина ніяких розвідувальних кораблів не чекає, – розповів Віктор Джевага.

Вартість нової марки склала 100 гривень, ще 100 гривень обійдеться тематичний конверт.  Зібрані кошти з продажу марок підуть на придбання медичних приладів для прифронтової Миколаївської лікарні швидкої допомоги. Крім того, у рамках заходу було презентовано сувенірні монети «Російський військовий корабель іди…» вартістю 350 гривень, а також поштова листівка, на якій зображено блокаду яхти Абрамовича одеськими спортсменами.

Фото: dumskaya.net

Фото: dumskaya.net

Фото: dumskaya.net

Фото: dumskaya.net