Завантажити ще

В Україні завершується перший етап підтвердження участі у тестуванні абітурієнтів

В Україні завершується перший етап підтвердження участі у тестуванні абітурієнтів
Фото: uzhnu.edu.ua

В Україні завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії Національного мультипредметного тесту. Станом на восьму годину спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 214 тис. учасників. В Україні тест готові складати майже 190 тис. осіб, за кордоном – понад 25 тисяч, повідомили на сайті Урядового порталу.

- Обов'язково (підтвердіть участь. – Ред.) через інформаційну сторінку для подальшої участі в тестуванні, - підкреслила нардеп, голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина. 

Другий етап триватиме з 21 червня до 7 липня. Під час нього абітурієнти повинні будуть остаточно вибрати місто та країну, де складатимуть тест. А також у разі необхідності можна буде змінити населений пункт.

Можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У запрошенні буде зазначено дату, час і місце складання основної сесії.

Охочі, які до 7 червня не мали змоги підтвердити участі в НМТ, можуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони повинні:

  • з 8 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати місто, де буде зручно скласти НМТ;
  • з 1 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання скласти НМТ;
  • до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для складання НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16-20 серпня ー узяти участь у додатковій сесії НМТ.

Вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня. Таким учасникам буде запропоновано скласти тестування уже в додаткову сесію.

В 2022-му році в умовах війни в Україні вступна кампанія проводиться без ЗНО. Замість цього організовується Національний мультипредметний тест (НМТ). Він пройде у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). Фінляндія вже підтвердила готовність створити умови для проведення НМТ.