29 травня
Завантажити ще

Картина Івана Марчука пішла з молотка за рекордну суму 120 тисяч доларів

Картина Івана Марчука пішла з молотка за рекордну суму 120 тисяч доларів
Фото: facebook.com/backandalive

Картину українського художника Івана Марчука "Сад спокуси" продали на аукціоні за 120 тисяч доларів. Про це повідомили у благодійному фонді "Повернися живим".

– Встановили рекорд сучасного українського мистецтва. Роботу генія Івана Марчука разом із податками продали за рекордні 120 тисяч доларів. "Сад спокуси" пішов з молотка під час благодійного аукціону Art can help, організованого аукціонним будинком Goldens. Досі полотна живих українських художників ще ніколи не продавалися на аукціонах в Україні за такі суми, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у фонді, загалом на благодійний аукціон було виставлено 27 предметів мистецтва. Половину суми від отриманої картини Марчук передасть фонду для допомоги ЗСУ.

- Цей натюрморт та ще 26 предметів мистецтва, нагадаємо, виставили на продаж, щоб підтримати ЗСУ. 50% з виручених коштів аукціону, який завершився 3 червня, передадуть нашому Фонду. Дякуємо партнерам! І поціновувачам мистецтва, які підтримують військо!, - наголосили волонтери.

Сам художник напередодні завершення аукціону висловив надію, що власник картини отримає задоволення від твору та причетності до благородної місії підтримати нашу армію та країну за годину великого лиха. За словами Марчука, саме зараз вирішується питання бути чи не бути українською культурою та українцем.