Завантажити ще

Українців попередили про фейкові сайти ПриватБанку та «Дії»

Українців попередили про фейкові сайти ПриватБанку та «Дії»
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Українців попереджають про те, що з'явилися фейкові сайти ПриватБанку та "Дії". Перехід на такі сайти є небезпечним. Про це у Телеграмі попереджає Бердянська міська рада.

- Відмінності сайту оригіналу та підробки можна побачити у назві посилання. Оригінал має наприкінці.ua,.com або.gov. Сайти аферистів –.org,.site та складаються зі слів, які складно розібрати, – попереджають у відомстві.

ПриватБанк вже подав заяву до кіберполіції і разом із працівниками правоохоронних органів працює над блокуванням групи шахраїв, які розсилають українцям повідомлення та запрошення скористатися фейковим ботом "Дія" під приводом отримання державної допомоги.

- Користувачам фейкового телеграм-бота далі пропонують перейти за посиланнями на фішингові сайти, які незаконно використовують айдентику ПриватБанку та Приват24. Перехід на такі сайти дуже небезпечний для українців, оскільки введені дані карток та клієнтів шахраї використовують для крадіжки грошей, – попередили українців.

ПриватБанк нагадує клієнтам про те, що інформація про державні виплати та порядок отримання допомоги розміщена виключно на офіційних сайтах держслужб та банку, а подати заявку на допомогу можна лише через відповідні адмінцентри та додаток "Дія".

Зазначимо, що з червня на порталі "Дія" тепер можна подати заявку на консультацію щодо усиновлення дитини.