Завантажити ще

Житель Гостомеля після повернення знайшов у своїй квартирі тіло кадировця

Житель Гостомеля після повернення знайшов у своїй квартирі тіло кадировця
Фото: Колаж «Вечірнього Києва»

Житель Гостомеля після повернення до звільненого селища виявив на кухні своєї квартири мертвого кадировця. Про це Дмитро Пустовіт розповів в інтерв'ю « Вечірньому Києву ».

- Піднявшись на другий поверх, ми з дружиною побачили, що двері нашої квартири, як і всі інші в будинку, відчинені. Кімнати були повністю завалені уламками й пройти всередину було не можливо. А там залишились наші з дружиною фотоальбоми, її весільна сукня… Збиралися робити ремонт у квартирі, завезли купу матеріалів, інструментів, техніки… Нічого не вціліло.

З вулиці побачили, що на підвіконні нашої кухні лежать два мішки з піском. Скоріше за все, там влаштували собі укриття «кадирівці», яких кинули на Гостомель. Труп одного з них, здається, досі лежить на моїй кухні, - сказав молодик.

П'ятиповерхівка, в якій жив Дмитро Пустовіт із дружиною, відновленню не підлягає. Вона знаходиться у військовому містечку неподалік аеропорту “Антонов”. Влада обіцяє надати нову квартиру, а поки що молода сім'я живе у батьків у селі Старі Петрівці.

Жителя Гостомеля та його дружину від загибелі врятувала пильність батьків. 21 лютого молода сім'я поїхала до них у Старі Петрівці Вишгородського району Київської області. До села російські військові не дійшли, бо було підірвано дамбу та міст біля Демидова.

Російські військові висадилися у Гостомелі першого ж дня нападу. 24 лютого вони атакували міжнародний вантажний аеропорт "Антонов". Київщину звільнили від окупантів 2 квітня.