Завантажити ще

Сотня вчителів-волонтерів Львівщини допомогли дистанційно завершити навчальний рік 3300 школярам зі всієї України

Сотня вчителів-волонтерів Львівщини допомогли дистанційно завершити навчальний рік 3300 школярам зі всієї України

Завдяки проєкту “Українська дистанційна школа”, який започаткували Департамент освіти і науки Львівської обладміністрації та Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету “Львівська політехніка”, 3300 школярів зі всієї України змогли успішно завершити навчальний рік. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Це волонтерський проєкт для учнів 5-11-х класів, які опинились у зоні бойових дій, переїхали до іншого регіону України або за кордон і не можуть продовжувати навчання у рідній школі. Дітей навчали за Типовими освітніми програмами”, - сказав він.

Козицький розповів, що географія міст, звідки школярі долучалися до онлайн-навчання, дуже широка - від Луганська до Порту, від Осло до Хургади.

“На волонтерських засадах навчати дітей зголосилися понад 100 вчителів”, - підкреслив він, зауваживши, що з 1 вересня проєкт “Українська дистанційна школа” знову працюватиме.

Як відомо, за інформацією заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, держава має надати майже 600 тисяч квартир для забезпечення переселенців житлом. Зважаючи на масштаб, було обрано підхід будівництва з нуля, а також викупу готових квартир у забудовників.