3 червня
Завантажити ще

Пес Патрон отримав нагороду Каннського фестивалю

Пес Патрон отримав нагороду Каннського фестивалю

Український пес Патрон отримав Каннську премію Palm Dog Award. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці 27 травня повідомило Держкіно України.

"Сьогодні у Каннах Патрону присуджено премію "Пальмовий пес" - це найпрестижніша у світі кінопремія, якою нагороджують чотирилапих! А оскільки Патрон справді став зіркою світової кінохроніки за останні кілька місяців, журі одноголосно вирішило, що наш хвостатий піротехнік гідний «Пальмового» статусу. На жаль, Патрон дізнався про свій зірковий статус дистанційно", - додала прес-служба ДСНС.

Премію Palm Dog вручають у Каннах кращому собаці, який знявся у фільмі-учаснику кінофестивалю. Це щорічне неофіційне шоу нагород було розпочато у 2001 році журналістом Тобі Роузом, натхненним його власним французьким фокстер'єром Маттлі, і нині це улюблене для всіх задоволення у передостанній день роботи Канського кінофестивалю.

"Наш улюбленець Патрон був нагороджений відзнакою PalmDogManitarian, яку вручають за зв'язок між людством та собаками. Головну нагороду виграв Бріт, сріблястий пудель із фільму "Військовий поні" Джини Гаммелл та Райлі Кео. Вітаємо з нагородою, Патроне, і дякуємо за твою невтомну працю!" - підсумували у Держкіно.

Раніше повідомлялося, що престижну блогерську премію отримав український кіт Степан. А Патрон привітав колегу та попросив нагороду "на понюхати".

Нагорода приїде до України до Патрона. Фото: facebook.com\Держкіно України

Нагорода приїде до України до Патрона. Фото: facebook.com\Держкіно України