Завантажити ще

Укрпошта почала продавати марки на eBay: неприємний сюрприз для спекулянтів

Укрпошта почала продавати марки на eBay: неприємний сюрприз для спекулянтів
Фото: facebook.com/disqover.agency

Укрпошта почала продавати марки із російським військовим кораблем на eBay. Про це вранці у середу, 25 травня, повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

– Сьогодні Укрпошта стає першою поштою світу, яка відкриває свій власний магазин на світовому майданчику eBay. І це під час війни… Тому на тих, хто там трохи спекулював нашими марками, чекає неприємний сюрприз, - написав він у своєму Фейсбуці.

Таким чином, марки зможуть купити мешканці інших країн. Вони будуть дорожче, оскільки ціна включає міжнародну доставку та благодійний компонент.

- $5 з кожного замовлення надсилатиметься до благодійного фонду Укрпошти та KSE Foundation… Так, набір блоків марок F + листівка + конверт коштуватимуть $49.95, - повідомив Смілянський.

Глава Укрпошти зазначив, що eBay - це понад 147 млн ​​активних покупців у 190 країнах. За його словами, команда інтернет-майданчика створила для них максимально сприятливі умови та швидко приймала всі рішення.

Українська компанія Disqover Agency, яка спеціалізується на виведенні та супроводі товарів на світових маркетплейсах, повідомила, що зібрані кошти будуть направлені на три напрямки: 1) допомога школам та дитячим садкам оновлюватися після війни; 2) організація логістики гуманітарних грузов; 3) гуманітарна допомога.

23 травня Укрпошта запустила продаж марки " Русскій воєнний корабль… всьо! ". За день у відділеннях було продано 800 тисяч. Наступну партію почнуть продавати у п'ятницю. 24 травня продаж марок стартував на чотирьох сайтах: Укрпошта, ROZETKA Prom.ua та Kasta. На Intertop можна купити футболки та світшоти з кораблем.

Новини по темі: Укрпошта марки