7 серпня
Завантажити ще

До України після вітру з дощами повернеться тепло: яким областям готуватись

До України після вітру з дощами повернеться тепло: яким областям готуватись

Погода в Україні 24 травня буде відзначена підвищенням температури повітря після нещодавнього похолодання. Про це у прогнозі погоди на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Наталка Діденко.

"Вже завтра у західних областях потеплішає до +20...+24 градусів, на решті території України очікується +16...+20 градусів. Тобто розмах денних градусів буде десь від +24 на Закарпатті, Львівщині до +16 на Луганщині, у Донецькій області", - розповіла синоптик.

Вітер в Україні стане помірним, десь невеликим, північно-західного напрямку, а у західних областях – південно-західного.

Атмосферний тиск буде підвищеним, тому у вівторок якісь істотні опади навряд чи стануться, тільки на Лівобережжі можуть бути схожі локальні невеликі дощі.

У Києві 24 травня погода обіцяє бути сухою, помірно теплою, до +18, +19 градусів. Дощі малоймовірні.

Прогноз погоди в Україні 24 травня. Інфографіка: meteo.gov.ua

Прогноз погоди в Україні 24 травня. Інфографіка: meteo.gov.ua

На тижні в Україні загалом потеплішає ще на кілька градусів, у більшості областей повітря прогріється до +20+26 градусів. Так, у середу, 25 травня, синоптики обіцяють потепління вже скрізь, температура повернеться до 20-градусних значень, при цьому на заході України буде ще тепліше - до +25... +27 градусів, хоча така синоптична картина супроводжуватиметься дощами.

- Ідеальним синоптичним найближчим днем ​​буде середа. Якщо вам потрібно щось планувати на повітрі, якщо ви турбуєтеся про якісь речі, що вимагають перебування на вулиці, - зустрічі, заходи, чергування та інші важливі та другорядні події, - сміливо плануйте: у середу буде сухо, маловітряно та тепло, +22...+24 градуси, - зазначає Діденко.

Проте вже найближчими вихідними, 28-29 травня, знову прийде похолодання.

Раніше синоптики розповіли, якою буде погода навесні-2022 в Україні: вона загалом виявиться прохолодною, і травень достроковою літньою погодою не потішить. Крім того, став відомим точний прогноз погоди на травень-2022.