2 червня
Завантажити ще

Деокупована Чернігівщина отримала перших 100 велосипедів у межах кампанії #BikesforUkraine

Деокупована Чернігівщина отримала перших 100 велосипедів у межах кампанії #BikesforUkraine

У межах міжнародної кампанії #BikesforUkraine зі збору велосипедів у міста України, які постраждали від війни, до Чернігівщини надійшло 100 велосипедів. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.

Як зазначається у повідомленні, велосипеди будуть передані працівникам критичної інфраструктури, соціальним працівникам та веловолонтерам, які доставляють критичну гуманітарну допомогу маломобільним групам населення.

“Наразі вони необхідні як в містах, так і селах. Половина велосипедів буде розподілена у громади Чернігівської області”, — наголосив заступник начальника ОВА Дмитро Іванов.

У громадській організації “Еко місто Чернігів”, яка є одним із ініціаторів акції, зауважила, що це тільки перша партія велосипедів.

“Наша стратегічна мета — щоб був сталий міський транспорт, щоб після війни в місті було краще, ніж до, адже Чернігів — ідеальне місто для веломобільності”, - сказав голова організації Сергій Безбородько.

Нагадаємо, напередодні у Чернігові за кошти державного бюджету розпочалися роботи із відновлення будівлі центру екстреної медичної допомоги, яку російські війська пошкодили у перші дні повномасштабної війни.