30 сiчня
Завантажити ще

"Укрпошта" доставлятиме дитячі малюнки та листи українським захисникам

Фото: PR батареї

"Укрпошта" спільно з благодійним фондом "Мета" та волонтерським рухом #ЯдякуюЗСУ запускає благодійний проект, завдяки якому кожен українець зможе висловити свою подяку сучасним героям (військовим, лікарям, рятувальникам, комунальникам та ін.). Надіслати листа українським героям і дорослі, і діти можуть у будь-якій філії "Укрпошти". Дізнатися подробиці акції можна на веб-сайті проекту.

– За час війни українці об'єдналися на всіх фронтах, аби допомагати захисникам наближати нашу перемогу. І роль логістики, особливо у ці часи, важко переоцінити. Це можливість бути поруч, навіть якщо ти далеко. Тому ми раді підтримати такі теплі та емоційні ініціативи, які мають спільну мету - об'єднати українців, які бажають подякувати нашим захисникам, - сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За його словами, кожен зможе обрати для себе відповідний формат: листівку з написаними на звороті теплими словами подяки та побажаннями повернутися з перемогою або дитячий малюнок про мир в Україні та мужніх людей, які борються за цей мир.

Усі дитячі малюнки та листівки зі словами підтримки й надії на мирне життя від дорослих і дітей будуть передані військовослужбовцям у гарячих точках, а також медикам та рятувальникам, представникам тероборони й комунальних служб по всій країні.

Організатори проекту поставили за мету зібрати 500 тис. малюнків, щоб підтримати наших героїв на всіх фронтах. Творчі здобутки маленьких українців будуть відправлені до військових частин, лікарень та підрозділів, подаровані особовому складу.

Крім того, з усіх надісланих робіт представники фонду рандомно оберуть 500 малюнків та трансформують їх у NFT. Їх продадуть на аукціоні, а кошти від продажу спрямують на реалізацію проекту «Дитячий садок майбутнього».

Спеціально для проекту було створено зворушливий відеоролик, у якому знялися військові 24-ї механізованої бригади, співробітники львівської ДСНС та лікар військового шпиталю.

Щоб взяти участь у проекті, потрібно зробити малюнок або безкоштовно взяти на поштамтах своєї області листівку (на вибір пропонується серія з п'яти листівок з ілюстраціями «котиків» Аліси Жабинець), написати слова подяки українським героям та у період з 17 травня по 17 червня надіслати їх через будь-яке відділення "Укрпошти" за адресою: Хрещатик, 22, Київ, 01001. На листі потрібно вказати, кому саме ви надсилаєте малюнок чи листівку – військовослужбовцю, лікарю чи рятувальнику ДСНС.