15 червня
Завантажити ще

Папа Франциск зустрівся із дружинами захисників "Азовсталі"

Папа Франциск зустрівся із дружинами захисників
Фото: facebook.com/tdanylenko

Папа Римський Франциск 11 травня провів у Римі зустріч із двома дружинами українських захисників, які наразі перебувають на заводі «Азовсталь» у Маріуполі. Про це повідомляє ANSA.

Катерина, дружина командира полку "Азов" Дениса Прокопенка, та Юлія, дружина бійця Арсенія Федосюка, нещодавно написали понтифіку про своїх чоловіків та отримали несподіване запрошення на зустріч. Папа Римський прийняв їх наприкінці своєї щотижневої загальної аудієнції у середу.

- Сподіваємось, що ця зустріч дасть нам шанс урятувати їм життя, - сказали вони.

Дівчата показали понтифіку фото з "Азовсталі" та передали листа із проханням про допомогу від імені тисяч сімей українських військових, поліцейських та прикордонників.

Російські окупанти заблокували Маріуполь і щодня штурмують завод "Азовсталь", в якому знаходяться українські захисники та ховаються від обстрілу мирні жителі. Українська влада успішно провела кілька етапів евакуації жінок, дітей та літніх людей. Захисники Маріуполя все ще залишаються на "Азосталі", серед них багато поранених, яким потрібна термінова медична допомога. У зв'язку з цим наші захисники неодноразово зверталися до влади та світової громади з проханням врятувати їх та евакуювати.