Завантажити ще

Фабрика м'яких іграшок: найбільший попит на «Мрію», на підході песик Патрон

Фабрика м'яких іграшок: найбільший попит на «Мрію», на підході песик Патрон
Фото: toys-kopitsa.com.ua

Ніжинська фабрика «Копиця» запустила лінійку м'яких патріотичних іграшок, щоб підняти бойовий дух українцям. Тепер на її сайті у розділі «Все буде Україна» з'явилися цікаві новинки – тут і м'які «Джавеліни», і « Байрактари », і навіть подушка з «бойовими гусаками». За допомогою креативу, а місцями гумору вийшла колекція, яка несе в собі добро і підтримує українців.

Чому фабрика вирішила розширити асортимент і чи має він попит, з'ясовувала «КП в Україні».

Ціна «Джавеліна» засиси від розміру. Фото: toys-kopitsa.com.ua

Ціна «Джавеліна» засиси від розміру. Фото: toys-kopitsa.com.ua

«Песимізм – це просто жах»

- Війна постукала у двері кожного українця. Ми самі із міста Ніжин, Чернігівська область. Місто півтора місяці знаходилося в блокаді, як Буча, Гостомель та інші населені пункти. Наша фабрика активно підтримувала Ніжинську військову частину, яка буквально видирала місто із кліщів ворога, – розповідає прес-секретар фабрики іграшок Марія Копиця.

Фабрика займалася волонтерством і шила бронежилети, розвантаження та спідню білизну для військових. Але через кілька тижнів закінчилися матеріали, і Марія зі своїм батьком та головою фабрики Анатолієм Копицею поїхали до Львова на закупівлі.

- Коли ми зайшли в один із магазинів, тато звернув увагу на чоловіка, який купував своїй дитині іграшку. І ця дитина так притиснула її до себе, так примружила очі – вийшла дуже чуттєва картина… І через день тато сказав: «Машу, треба повертатися і щось робити, бо песимістичний настрій – це жахливо», – згадує Марія Копиця.

Картина, побачена в магазині, не виходила з голови, наштовхувала на роздуми - так народилася ідея нової серії патріотичних м'яких іграшок. Мета їх створення – підтримати людей.

Першим на світ з'явився літак "Мрія", його розробила технолог Оксана Самаріна. Потім – «Джавеліни» – їх розробила технолог Ольга Лозова.

- Ми почали активно працювати у цьому напрямі. Потім наші менеджери подали ідею зробити низку патріотичних подушок. Ми замовили першу партію фарб для них, і вийшло дуже класно. Потім уже все покотилося як снігова куля – наші старі клієнти почали працювати, і далі все склалося само собою, – усміхається наша співрозмовниця.

«Мрія» - у топі продажів, навіть ціна 488 грн не бентежить. Фото: toys-kopitsa.com.ua

«Мрія» - у топі продажів, навіть ціна 488 грн не бентежить. Фото: toys-kopitsa.com.ua

Патрон майже готовий!

Фабрика «Копиця» відкрилася 1998 року, зараз на ній працюють 150 людей. Тут завжди прагнули, щоб іграшка подобалася людям і несла добро.

– На всю патріотичну лінійку є попит – це правда. Але якщо брати топ, то незаперечний лідер – «Мрія». Трохи менш популярні «Джавеліни» та «Байрактари», – продовжує Марія Копиця.

«Джавелінів» є два види: більші - за 424 гривні, менші – 280. «Байрактар» можна взяти за 320, а легендарний літак «Мрія» найдорожчий – 488 гривень!

Дуже часто ставлять питання про те, чи є чернігівський песик-рятівник Патрон, який врятував сотні життів своєю роботою з розмінування територій. Відповідаємо – Патрон скоро буде у продажу, фабрика зараз активно працює над тим, щоби цей попит задовольнити.

– Ми вже підготували цілу лінійку Патронів. І зараз тато вирішує, який із них ми хочемо показати людям. Наші технологи створили кілька образів Патрона, у 5-7 варіантах кожен. А далі батьки як керівники фабрики виберуть найкращий варіант іграшки, - пояснює Марія.

Але й Патрон – не єдина свіжа ідея фабрики «Копіця». Планується ще й унікальна колекція подушок!

– Є дуже відома українська художниця із Ніжина Катерина Васечко. Вона написала низку патріотичних картин. Вони нереальної краси. Зображення зараз розходяться по всьому світу, – каже Марія Копіця. - І ми разом запускаємо колекційну лінійку подушок із її картинами.

Роботи ніжинської художниці Катерини Васечко можна побачити тут і тут.

Гомер Сімпсон вже давно за Україну. На такій подушці спати можна спокійно. Фото: toys-kopitsa.com.ua

Гомер Сімпсон вже давно за Україну. На такій подушці спати можна спокійно. Фото: toys-kopitsa.com.ua