Завантажити ще

Командування Повітряних Сил ЗСУ розкрило особу легендарного "Примари Києва"

Командування Повітряних Сил ЗСУ розкрило особу легендарного
Фото: facebook.com/kpszsu

Командування Повітряних Сил ЗСУ розповіли про особу легендарного " Примари Києва ", яким захоплюються українці та якого бояться вороги. Як виявилося, це збірний образ усіх пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ. Про це йдеться у Facebook командування Повітряних Сил ЗСУ.

При цьому у відомстві зазначили, що льотчик Степан Тарабалка, якого в Україні вважали "Примарою Києва", насправді не збивав 40 літаків, про що ходили численні чутки. Тарабалка загинув 13 березня 2022 року у повітряному бою з російськими окупантами.

- Герой України Степан Тарабалка не "Примара Києва" і він не збив 40 літаків. 13 березня 2022 року майор Степан Тарабалка героїчно загинув у повітряному бою з переважаючими силами російських окупантів, — наголосили у Повітряних силах ЗСУ.

Українські військові кажуть, що насправді "примара Києва" — це збірний образ усіх пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

- Примара Києва – це супергерой-легенда, чию фігуру створили українці! Це скоріше збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, що захищають небо столиці. І раптово з'являються там, де на них не чекають!, — кажуть у командуванні.

Крім того, у Повітряних силах спростували й інші фейки, які активно розповсюджуються по Україні. Так, виявилося, що "військові льотчики поки що не вчаться за кордоном на F-16, як би нам усім цього не хотілося". До того ж, американські бомбардувальники теж не літають над Україною.