19 травня
Завантажити ще

Чорнобаївський хліб та підводне каміння ленд-лізу: Топ-5 матеріалів тижня

Чорнобаївський хліб та підводне каміння ленд-лізу: Топ-5 матеріалів тижня
Фото: facebook.com/a.pyvovar

Щосуботи ми розповідаємо вам про важливі та цікаві матеріали, які ви могли пропустити в метушні буднів. І також традиційно чимало цікавостей чекають на читачів і у вихідні. У суботу, 30 квітня - інтерв'ю з Ольгою Харлан, розмова з кінопрокатниками про світові прем'єри в Україні та вже звичні нові випуски військово-польового гумору і розвінчання російських фейків. У неділю, 1 травня американський аналітик розповість, навіщо Ілон Маск насправді купив Twitter, а сценарист і продюсер Олексій Гладушевський поділиться новинами з культурного фронту.

У рубриці Шоу-біз

Чорнобаївський хліб та підводне каміння ленд-лізу: Топ-5 матеріалів тижня фото 1

Чорнобаївський хліб та підводне каміння ленд-лізу: Топ-5 матеріалів тижня фото 1

Надія Матвєєва: Ми хочемо, щоб хтось нам сказав «все буде добре», навіть якщо факти проти

Не з такого приводу ми очікували, що Надя Матвєєва вкотре скаже "Все буде добре". Але ми знову з улюбленою телеведучою можемо вчитися корисним речам, які допоможуть нам зберегти життя та здоров'я. А от наскільки складно самій Надії Матвєєвій щодня надихати глядачів із екрана? Де вона бере сили і як змінилося її життя з настанням війни?

Бонус: розповімо і покажемо про домашню улюбленицю Наді - чарівну собаку Сьомочку.

Віталій Козловський: Ненависть зіграла зі мною дуже дивну штуку – сталося якесь внутрішнє повстання

Перші дні війни перетворилися на Віталія Козловського на якийсь нескінченний «день бабака». А потім співак знайшов у собі сили і тепер виступає з колегами перед військовими, допомагає діткам у "Охмадіті" і навіть написав та зняв кліп «Інша весну».

В інтерв'ю з "КП в Україні" Віталій не приховував своїх емоцій – за що йому велике спасибі.

У рубриці Суспільство

Начальник станції метро «Героїв Дніпра»: Я знала, що не можна плакати, на мене ж дивилися люди

Галина Чупріна працює у Київському метрополітені вже 40 років. Але за ці роки їй вперше довелося зіткнутися з тим, що на її відповідальності опинилися сотні людей (а ще собаки та коти), які ховалися у метро від бомбардувань. Багато хто навіть боявся виходити на вулицю, проводячи дні та ночі у підземці.

Буденні турботи – нагодувати, розмістити, забезпечити водою, їжею та хоча б мінімальними санітарними зручностями - Галина та її колеги щодня робили подвиг. При цьому ще й примудрялися вигадувати розваги для непосидючих дітей.

Автор «Чорнобаївського» хліба: Чорнослив у ньому – це орки, білий льон – іскри нашої арти

Киянин Андрій Пивовар пече крафтовий авторський хліб уже 15 років. І війна не завадила йому продовжувати шлях життя. З'явилися й нові сорти хліба «Чорнобаївський» та «Золото Азова». І щодня Андрій разом із командою випікають близько 200 буханців хліба, а також рогаликів та булочок для ЗСУ та тероборони.

У рубриці Політика

Експерти про ленд-ліз: Відкривається можливість такого собі «безліма»

Одна з головних радісних новин тижня – Конгрес США ухвалив підтриманий законопроект про ленд-ліз України.

Разом з Керуючим партнером Національної антикризової групи Тарасом Загороднім та директором Ukrainian Politics Foundation Костянтином Бондаренком розуміємося на нюансах програми: що саме вона дає Україні, як довго вона триватиме і, головне, чим ми заплатимо за цю підтримку США?