9 червня
Завантажити ще

Собака на прізвисько Ніколь стала провідницею евакуаційного потяга: стежить за порядком і підтримує людей

Собака на прізвисько Ніколь стала провідницею евакуаційного потяга: стежить за порядком і підтримує людей
Фото: tsn.ua

Собака Ніколь допомагає вивозити людей із небезпечних регіонів України і вже навіть побувала за кордоном. У дорозі вона підтримує людей, допомагає пасажирам впоратися зі стресом і переживаннями, а також стежить за порядком. Про це повідомляє ТСН.

Хазяйка собаки – провідниця Тетяна Мінькова, вона врятувала Ніколь від вірної загибелі.

- Наші вагони стояли, і хтось закричав, начебто в останній раз. Я спустилася, щоб дістати, а вона не дістається. Довелося взяти ключ вагонний і виколупати її, бо вона вмерзла в лід, — розповідає вона про порятунок тваринки.

Провідниця відігріла нещасну собачку, вилікувала і намагалася знайти для неї сім'ю, але ніхто не погодився взяти дворнягу. Тож Ніколь уже чотири роки з Тетяною. Але після початку масштабного вторгнення Ніколь залишатися вдома не могла, адже всі сусіди та друзі Тетяни поїхали, Тетяні нічого не залишилося, як попросити дозволу у керівництва взяти помічницю із собою.

- Звісно! Як ми могли залишити братів наших найменших? Собачка дуже ввічлива, вона не свариться ніколи, — розповідає начальниця евакуаційного поїзда Олена Світлична.

Пасажири дивуються такій працівниці, але радо спілкуються з Ніколь. Кажуть, що собака на них дивиться людськими очима, співчуває та допомагає зняти стрес.

З пасажирами Ніколь спілкується обережно і більше любить розважати дітей на довгому шляху від війни до безпечного місця. При цьому Ніколь відчуває, хто з пасажирів більше потребує підтримки. Іноді годинами не відходить від людини – ніби хоче хоч якось полегшити біль.

На рахунку Ніколь вже понад десяток евакуаційних рейсів, вона вже навіть з'їздила до Польщі.