26 вересня
Завантажити ще

Дмитро Комаров показав зруйнований Лисичанськ та закликав мешканців Донбасу терміново їхати

Дмитро Комаров показав зруйнований Лисичанськ та закликав мешканців Донбасу терміново їхати
Фото: facebook.com/1plus1.DmitroKomarov

Відомий телеведучий Дмитро Комаров побував у Луганській області та показав руйнування у Лисичанську. При цьому рн закликав жителів Донбасу евакуюватися, адже Кремль вирішив влаштувати на Луганщині другий Маріуполь. Про це Комаров повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

За словами Комарова, Росія провалила свою так звану спецоперацію, тому окупанти включили найпідлішу тактику. Російські військові просто вбивають людей і знищують міста, сподіваючись "просуватися" випаленою землею.

- На жінок, дітей та старих їм плювати. Все одно потім скажуть по телевізору, що вони самі себе обстріляли. Їдьте з Сєверодонецька. Якщо ваші рідні без інтернету – дзвоніть сусідам, друзям, знайомим. Поки що з міста вийти можна, але Кремль хоче зробити тут за масштабами трагедії та руйнувань другий Маріуполь. Ворог без честі, совісті та принципів. Він поранений. Він у конвульсіях. 9 травня йому важливо повісити своєму населенню на вуха нову брехливу локшину. Заради цього Донецьку та Луганську область, якою вони "захищають", прямо зараз стирають із лиця землі, - написав Комаров.

Ведучий також показав величезну вирву, яка залишилася після бомбардування в Лисичанську. Житель міста розповів Комарову, що під час того обстрілу загинула одна людина.

– Наші бійці добре дають відсіч. Тому армія РФ, нездатна на чесний бій, просто зносить мирні міста з повітря: авіабомбами, ракетами, артилерією. Купа винищувачів РФ. Заходять, далеко не лізуть - бояться. Особливо не целятся. Багато льотчиків з досвідом вже не хочуть виконувати накази, тому часто літають сс****вы курсанти, яким пообіцяли підвищення у званні та ще якісь плюшки за вбивства. Залетіли, скинули бомби все одно кудись і звалили... Буде великий бій. Чи не силовикам зараз на Сході біля лінії вогню надто небезпечно. Будь ласка, всі хтось близько, їдьте, - додав Комаров.

Раніше Комаров поділився першими кадрами звільненого Гостомелю. Він побував, зокрема, у ЖК "Покровський" – комплексі, який одним із перших зазнав атаки російських окупантів у Гостомелі.