Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Заповіднику "Асканія-Нова" допомогли з кормами, ветеринарними препаратами та будівельними матеріалами, а потреба у пальному залишилася

Заповіднику
Фото: facebook.com/AskaniaNovaZapovednik

Заповіднику " Асканія-Нова " на території тимчасово окупованої Херсонської області допомогли з кормами та ветеринарними препаратами. Про це повідомили співробітники у Фейсбуку.

- Ще раз сердечно дякуємо за неймовірну підтримку! На сьогодні критичні потреби заповідника по зернових кормах закриті. Окрім того, закуплено овочі, ветпрепарати, окремі будматеріали для поточного ремонту загорож, вольєрів, приміщень, де утримуються тварини. Придбано доступні комплектуючі до сінозбиральної техніки і технічні засоби, необхідні для виконання поточних робіт по життєзабезпеченню та обслуговуванню зоопарку та дендропарку, - йдеться у повідомленні.

Водночас зберігається гостра потреба у паливі, додали в заповіднику. Співробітники зазначили, що закупівлю задокументував бухгалтерський відділ за допомогою актів прийняття-здачі благодійної продукції.

Довідка

6 квітня в заповіднику "Асканія-Нова" повідомили, що зоологічний парк і ботанічний сад не мають доступу до бюджетних рахунків, і попросили про пожертвування. 9 квітня директор Віктор Шаповал розповів проекту Радіо Свобода «Новини Приазов'я», що заповідник має розрахунок із заробітної плати, але до інших бюджетних рахунків немає доступу. 11 квітня співробітниця заповідника Тетяна Старовойтова сказала РБК-Україна, що у заповіднику працює 268 людей. Часто приїжджають російські військові, перевіряють документи. Раз на тиждень оглядають територію та техніку, яка є.

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» внесений ЮНЕСКО до списку еталонних територій планети, площа угідь становить понад 33 тисячі гектарів. Третина земель Асканії-Нова – дика природа. Найближче місто до заповідника - Каховка, як і деякі інші міста Херсонської області, було окуповано в перший день повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 24 лютого. 7 квітня мер Каховки Віталій Немерець повідомив, що залишив місто через те, що не захотів співпрацювати з російськими окупантами, його життю загрожувала реальна небезпека.