Завантажити ще

Для рятувальників у Бородянці розгорнуть модульні будинки зі США

Для рятувальників у Бородянці розгорнуть модульні будинки зі США

18 спеціальних модульних будинків прибули із Закарпаття на Київщину. Про це повідомив голова Закарпатської ОВ Віктор Микита.

"Днями їх встановлять у Бородянці, де від рук загарбників інфраструктура постраждала найбільше", - розповів він.

За словами Микити, спільно з Київською ОВА було ухвалено рішення передати будинки для тимчасового проживання фахівців, які проводять пошукові роботи та розбирають завали у зруйнованих населених пунктах.

Як раніше повідомив Микита, модульні будинки були передані Закарпатській ОВА Центром лідерства "George E. Pataki Leadership Center" та Фонду допомоги Україні "The Ukrainian relief fund". Будинки, які можуть забезпечити тимчасове проживання людей за будь-яких умов, передав Україні особисто колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі.

«Ці будинки монтуються за лічені хвилини, швидко та легко транспортуються, мають усі необхідні елементи для поселення сімей на певний період», - зазначив голова Закарпатської ОВУ.

Нагадаємо, раніше заступник керівника голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що держава відшкодує українцям втрату будинку чи квартири внаслідок бойових дій. Подати заяву на відшкодування можна у додатку «Дія».