Завантажити ще

Поранений під Києвом журналіст Fox News втратив частину ноги і наполовину осліп.

Поранений під Києвом журналіст Fox News втратив частину ноги і наполовину осліп.
Фото: twitter.com/BenjaminHallFNC

Журналіст Бенджамін Холл, який у березні у складі знімальної групи американського телеканалу Fox News потрапив під обстріл російських окупантів, втратив частину ноги та зору. Про це повідомляє телеграм-канал Людмили Денисової.

Знімальна група потрапила під артилерійський обстріл росіян у селі Горенка на Київщині. Ворожий снаряд влучив у їхній автомобіль. Загинув оператор, ірландець П'єр Закжевскі, і українська журналістка Олександра Кувшинова, яка їх супроводжувала.

- Британець Бенджамін Холл, кореспондент видання, внаслідок атаки втратив половину ноги з одного боку та ступню з іншого. Одне око більше не бачить, слух дуже погіршився. Проте Бенджамін вважає, що йому ще дуже пощастило, і висловлює подяку українцям, які його витягли та врятували, – зазначила Денисова.

Обмудсмен наголосила, що вбивства та обстріл журналістів є грубим порушенням міжнародного права. Про ці кричущі факти злочинів російських окупантів вона повідомила Комісію ООН та експертну місію, створену державами-учасницями ОБСЄ.

13 березня під час спроби в'їхати в Ірпінь російськими окупантами було вбито американського документаліста Брента Рено, який працював на видання The Times. Його колега отримав поранення в ногу.