23 вересня
Завантажити ще

Голова Дніпропетровської ОВА: До нас повернулись лелеки. Класний знак

Голова Дніпропетровської ОВА: До нас повернулись лелеки. Класний знак
Фото: journalist.today

Ніч на 44-ту добу війни та ранок у Дніпропетровській  області були тривожними, але без обстрілів. На 9-ту годину ранку в регіоні все нормально, і є хороші новини – з теплих країв почали повертатися лелеки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

- До нашої області після зимівлі прилетіли перші лелеки. Поки небагато. Але за кілька тижнів побільшає. Тямущі люди кажуть, що у нас оселяються кілька сотень цих птахів, - повідомив Резніченко.

За його словами, птахи полюбляють долини Орілі та Самари.

- Лелеки - класний знак, як на мене. Бо всупереч бажанню орків спаскудити наше життя - життя все одно перемагає! – підкреслив голова ОВА.

Як раніше повідомляла «КП в Україні», день повернення лелек відзначається 19 березня. Білі птахи водяться по всій території України, чорні – на Поліссі, у Карпатах, на Волині. Лелеки подарували українцям надію, що незабаром війна закінчиться і все буде як і раніше – їх навіть почали називати вісниками миру. І в цьому є раціональне зерно – адже лелека, запевняють знавці птахів та їх звичок, ніколи не вибере небезпечне місце. Отже, на тій території, на яку вони повернулися, буде мир.