Завантажити ще

Українські полярники показали кумедне відео з пінгвіном, який побоявся пірнати в океан

Українські полярники показали кумедне відео з пінгвіном, який побоявся пірнати в океан
Фото: pixabay.com

Українські полярники з антарктичної станції "Академік Вернадський" поділилися новим кумедним відео про життя пінгвінів. На кадрах видно, як група пінгвінів збирається пірнати в океан, щоб здобути їжу, але в останній момент один з них передумав. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр у соцмережі.

- Поки всі пінгвіни стрімголов пірнають в океан, щоб поживитися крилем, один спочатку теж біжить з усіма, але в останній момент змінює рішення і розвертається в інший бік. Що ж сталося? Спробував воду лапкою і відчув, що вона занадто холодна? Чи просто зрозумів, що він – нонконформіст? Або це якийсь особливий пінгві-мотиватор, який заганяє інших в океан? – жартують полярники.

За їхніми словами, зазвичай пінгвіни гуртуються, коли ходять у воду здобувати поживу. Таким чином птахам легше вберегтися від хижаків - морських леопардів чи, рідше, косаток. Якщо кинутися за їжею групою, то ризик стати жертвою хижака менший, ніж іти добувати їжу поодинці. Полярники також нагадали, що пінгвіни дуже віддані птахи – вони часто намагаються врятувати свого товариша, який потрапив у пащу леопарда.

Раніше українські полярники опублікували відео, як пінгвіни стрімко вискакують із води на берег.