Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

З "Фельдман Екопарку" почали вивозити тварин: вже евакуювали хижаків та журавлів

З
Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

Тварин з "Фельдман Екопарку", за долю яких переживали користувачі соцмереж з усієї України, почали евакуювати у безпечні місця. Вже вивезли великих хижаків та журавлів. Про це розповів засновник екопарку Олександр Фельдма на своїй сторінці у фейсбуці.

- Незважаючи на те, що знову були обстріли, евакуювали чотирьох тварин – двох левів, ягуара та пантеру. Складна ситуація, що здавалася майже безнадійною, викликала неймовірний відгук в Україні та за її межами! Свою допомогу запропонувала велика кількість харків'ян, киян, одеситів, дніпрян, представників багатьох інших міст та країн – всіх просто неможливо перерахувати, - наголосив він.

За словами Фельдмана, в екопарк вже їде транспорт, необхідні клітки і люди, які не бояться вивозити тварин із зони, що обстрілюється, а самих вихованців готові приймати в багатьох місцях.

Також Фельдман показав відео евакуації журавлів. За його словами, оскільки ризик нових обстрілів зберігається постійно, діяти доводиться швидко.

– Сьогодні зусилля з порятунку наших тварин не просто продовжаться, а й, сподіваємось, подвоїться та потрояться. Багато чого залежить від ситуації в районі Екопарку, але ми віримо в краще і чекаємо на позитивні новини! - зазначив він.

Вранці 5 квітня засновник парку Олександр Фельдман заявив, що шукає можливості евакуювати звірів у безпечне місце, оскільки їхні вольєри зруйновані через обстріли і хижаки в будь-який момент можуть вирватися і побігти в житлові околиці. За його словами, якщо такої можливості не буде, звірів доведеться приспати. На щастя, у другій половині цього ж дня стало відомо, що тварин евакуювали.