Завантажити ще

В Одесі школярі продають свої іграшки, щоби зібрати гроші для армії

В Одесі школярі продають свої іграшки, щоби зібрати гроші для армії
Фото: Суспільне Одеса

В Одесі четверо школярів влаштовують благодійні аукціони посеред вулиці, щоб зібрати гроші на допомогу Збройним силам України, які захищають нашу країну. Заради українських воїнів діти продають власні іграшки, якими нещодавно грали. Про це розповіло видання " Суспільне ".

– Зараз у нашій країні війна, а ми хочемо, щоб Україна скоріше перемогла Росію. Ми збираємо не лише на бронежилет, а загалом на армію та переселенців. Віддаємо гроші нашим мамам, а вони вже віддають волонтерам, – розповіла 9-річна Євгенія.

Фото
Фото
05 Квiтня 202213:51

Допомогу для захисників діти збирають уже чотири тижні. Як розповіли батьки, спочатку діти займалися разом із дорослими волонтерами та допомагали з плетінням маскувальних сіток та "кікімор". Згодом виникла ідея продавати іграшки. Першу партію іграшок на продаж дітям надав один із одеських волонтерів, який працює на ринку "Сьомий кілометр". Продавши нові іграшки, діти усвідомили, що можуть робити корисну справу самостійно і почали продавати ті іграшки, якими грали самі.

Працюють діти майже кожен день, хоч і не забувають про навчання. Робочий день починається лише після закінчення дистанційного навчання.

Зараз діти продають м'які іграшки, розвиваючі конструктори тощо. Зароблені кошти діти передають на купівлю бронежилетів, на плетіння сіток та "кікімор", а також на підтримку переселенців, якими займається мати хлопчика-волонтера Матвія.

24 лютого Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для збирання коштів на підтримку Збройних сил України. Кошти можна перевести у гривні, доларах, євро, британських фунтах. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA84300001000000047330992708.