12 червня
Завантажити ще

У Румунію доставили лева та вовка, евакуйованих із запорізького зоопарку

У Румунію доставили лева та вовка, евакуйованих із запорізького зоопарку
Фото: https://apnews.com/

Дорослого самця лева та вовка успішно евакуювали із зоопарку Запоріжжя до Румунії. Їхня "подорож" тривала чотири дні. Про це пише " Associated Press ".

- Дорослий самець лева Сімба та сірий вовк Акіла, які повністю прокинулися під час небезпечної подорожі через відсутність транквілізаторів в Україні, прибули до зоопарку Редеуць із зоопарку у Запоріжжі на південному сході України. Повна небезпека місія завдовжки чотири дні була додатково ускладнена бюрократичною тяганиною на кордоні, - зазначає видання.

Як зазначено у повідомленні, зараз тварини відновлюються після складного переїзду. Під час поїздки лев Сімба зазнав травми, вдарившись об клітку, але ветеринари запевняють, що травма несерйозна. Наразі тварини будуть перебувати в окремому вольєрі на карантині, після чого їх переведуть у спеціальні притулки.

За даними видання, евакуація тварин з України до Румунії здійснилася завдяки зусиллям та співпраці кількох груп із захисту прав тварин та приватних осіб, у тому числі двох чоловіків із Великобританії, які зголосилися в'їхати до України, щоб врятувати тварин та доставити їх у безпечне місце.

- Я не змогла знайти водія з Румунії, щоб поїхати і допомогти, а також не з України, тому ці хлопці були просто приголомшливими - вони наражали своє життя на небезпеку, - говорить президент румунської групи із захисту прав тварин Patrocle's House Роксана Чорней.

На щастя, тварин вдалося успішно транспортувати до Румунії. Зараз вони освоюються на новому місці, їхній стан ветеринари відзначають задовільним.