14 червня
Завантажити ще

Евакуація з Маріуполя: вперше з міста виїхали 160 приватних авто

Евакуація з Маріуполя: вперше з міста виїхали 160 приватних авто

У понеділок, 14 березня, із Маріуполя змогли виїхати 160 приватних автомобілів. Люди вже проїхали через Бердянськ і продовжують рухатися у напрямку Запоріжжя, повідомили у Маріупольській міськраді.

Автомобілі їдуть за маршрутом: Маріуполь (виїзд у бік с. Мелекіне) – с. Портівське – смт. Мангуш-Бердянськ – Токмак – Запоріжжя.

"Станом на даний момент відомо, що маріупольці, що виїхали на власних авто, вже пройшли Бердянськ і продовжують рухатися в напрямку Запоріжжя. Також є підтвердження, що наразі за встановленим гуманітарним коридором дотримується режим тиші", - наголосили у міськраді.

На всіх маріупольців чекають для надання першої допомоги, подальшого розміщення за адресою: Запоріжжя, вул. Рекордна, 41 (приміщення цирку).

Контактна особа:

  • Ремпель Андрій – 067 522 80 18
  • Погребняк Юлія – 095 277 71 11

Маріуполь оточений російськими окупантами з 1 березня. Це вперше, коли людям вдалося виїхати з міста: до цього російські війська жодного разу не дотримувалися режиму тиші. Усі 14 днів у осаді місто залишається без опалення, електрики, води, їжі. Україна увесь цей час намагалася доставити гуманітарний вантаж до Маріуполя. Проте досі це не вдавалося.