30 вересня
Завантажити ще

В Україні розблокують "Однокласники" та "ВКонтакте" для інформаційної війни

В Україні розблокують
Фото: pixabay.com

Найближчим часом в Україні розблокують російські соціальні мережі "Однокласники" та "ВКонтакте", які раніше були заблоковані на території нашої країни. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Після відкритого військового вторгнення Росії на територію України війна ведеться не лише на полі бою, але й у інформаційно-психологічному полі. Саме з цією метою в Україні і планують розблокувати російські соціальні мережі.

"Однокласники" та "ВКонтакте" будуть розблоковані в Україні для того, щоб мільйони українців могли вести там інформаційно-психологічну війну проти путінського режиму!" - повідомив Антон Геращенко.

Українців закликають зламати російську пропаганду всім разом - постити якнайбільше інформації про те, що зараз відбувається в Україні, зокрема публікувати фото поранених та загиблих російських військових.

"Українці, всі шлюзи відкриті для відкриття очей російським громадянам, зламаємо російську пропаганду разом! Покажіть полонених та залишки російських військових для їхніх родичів", - йдеться у повідомленні телеграм-каналу Верховної Ради України.