23 червня
Завантажити ще

У Донецьку пролунали звуки сирени: біля банкоматів та АЗС - черги, люди почали виїжджати самотужки

У Донецьку пролунали звуки сирени: біля банкоматів та АЗС - черги, люди почали виїжджати самотужки
Фото: t.me/reactiv_dnr

Після заяв "голов" так званих "Донецької та Луганської народних республік" про початок евакуації населення до Росії, в мережі почали з'являтися відеоролики про те, що зараз відбувається в Донецьку. У місті пролунали сигнали сирени, перший автобус із евакуйованими планує виїхати увечері, 18 лютого.

– Сирена цивільної оборони звучить у Донецьку. Так званий "мер" Донецька Олексій Кулемзін опублікував адреси точок збору для евакуації. Тим часом у місті підготували автобуси, які, як передбачається, вивозитимуть охочих евакуюватися Очікується, що перші евакуаційні автобуси виїдуть о 20.00 за місцевим часом, - пишуть Новини Донбасу.Як пише видання, через сирені та заяви про евакуацію люди попрямували до банкоматів та АЗС. Там створюються великі черги. Тим часом "місцева влада" почала публікувати списки, що потрібно мати з собою під час евакуації:

  • копії документів в упаковці, що не промокає;
    ключі від дому;
    гроші - кредитні картки та готівка;
    мобільний телефон із зарядним пристроєм, пауербанк;
    засоби гігієни.

Також донеччанам рекомендують взяти із собою запасний одяг: кілька пар шкарпеток та спідньої білизни, штани, светр, плащ-дощовик, зручне взуття. Крім того, громадянам нагадали про необхідність зібрати в дорогу аптечку з найнеобхіднішими медикаментами.

За даними ЗМІ, у дитячих будинках Донецька розпочали підготовку дітей до евакуації. Тим часом, люди з Донецька почали виїжджати і самотужки.