Завантажити ще

Найнезвичайніші рекорди кохання в Україні

Найнезвичайніші рекорди кохання в Україні
Фото: record.org.ua

14 лютого - День святого Валентина. Саме час згадати романтичні рекорди, які підкорилися українцям за останні пару років. Відразу визнаємо: найголосніше заявила про себе пара з Харкова : Олександр Кудлай та Вікторія Пустовітова на знак свого кохання прикували один одного ланцюгом на цілих 123 дні.

Рекорд було встановлено. Але розв'язка історії вийшла такою ж незабутньою: після того як молодих людей розкували, вони незабаром розлучилися.

Але не будемо про сумне. Давайте подивимося, які звершення ще відбувалися заради кохання.

Зіграли весілля через годину після пропозиції

6 березня 2021 року в Запоріжжі молодята поставили унікальний весільний рекорд – «Мінімальний термін (1 година) з моменту пропозиції вийти заміж до офіційної шлюбної церемонії ».

Киянин Олексій Зінченко влаштував для своєї коханої із Запоріжжя Мирослави Марченко романтичний сюрприз, який потребує величезної впевненості у собі.

Чоловік спочатку зі сцени зробив оригінальну пропозицію руки та серця, а коли його обраниця сказала заповітне «так», він додав: весілля відбудеться вже за годину! Уявляєте собі шок нареченої? Олексій готувався до весілля потай від Мирослави близько трьох місяців: сам вибрав весільну сукню, туфлі, прикраси та все необхідне для урочистостей. Які з шумом відгуляли за годину.

Весілля через годину після пропозиції. Фото: record.org.ua

Весілля через годину після пропозиції. Фото: record.org.ua

Написав сотні разів слово "любов"

Кінець 2021 порадував ще одним зворушливим рекордом, про який ми писали докладніше. Пенсіонер із Луцька Євген Філіпчук потрапив до Книги рекордів України завдяки  юнацьким листам своїй майбутній дружині. Вивчивши лише третину листування – 102 листи, експерти Книги рекордів знайшли на 427 сторінках написане 781 раз слово «любов».

Зараз на основі цього листування 82-річний пенсіонер пише автобіографічний роман «Нехай розкажуть листи».

Євген Філіпчук (у центрі) показав молоді, якими романтичними можуть бути листи про кохання. Фото: record.org.ua/

Євген Філіпчук (у центрі) показав молоді, якими романтичними можуть бути листи про кохання. Фото: record.org.ua/

Найбільша кількість валентинок

2019-й був багатший на любовні досягнення. Як ви думаєте, яке місто України найромантичніше? Може, Київ? Чи Львів? А може, Одеса? Ні, не вгадали... Харків. І цьому твердженню є досить вагомий аргумент.

14 лютого 2019 року в Харкові, у ТЦ «Французький бульвар», було поставлено рекорд за кількістю відправлених валентинок з однієї адреси. Цього дня кожен відвідувач зміг підписати листівку-валентинку та надіслати її з поштової адреси ТРЦ.

У результаті в ящику для листів до кінця дня налічувалося 4023 валентинки! Цього вистачило, щоб потрапити у Національний реєстр рекордів України.

До речі, «Французький бульвар» і в 2022 році може стати місцем для ще одного рекорду.

– Цього року знову очікуємо на рекорд до Дня закоханих у Харкові, у «Французькому бульварі», де готується найбільша піньята «Серце» із сюрпризами для закоханих, – каже керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Найбільше валентинок відправлених з однієї адреси. Фото: nationalrecords.world/

Найбільше валентинок відправлених з однієї адреси. Фото: nationalrecords.world/

Політ закоханих пенсіонерів

Подружжя Галина та Юрій Захаржевські у травні 2019 року здійснили політ на повітряній кулі. Здавалося б, дрібниця, але загальний вік пари на той момент склав 160 років та 5 місяців.

Захаржевські перебували у шлюбі на момент рекорду 56 років. Галині на час польоту був 81 рік, а її чоловікові 79 років.

Що цікаво, подружжя завжди мріяло політати на аеростаті, але так як задоволення це не з дешевих, не могли собі таке дозволити. Закоханим допомогла громадська організація «Українська повітроплавна спільнота». Так Галина та Юрій не лише показали, що мрії збуваються, а й потрапили до Національного реєстру рекордів України.

Подружжя політ на повітряній кулі. Фото: nationalrecords.world

Подружжя політ на повітряній кулі. Фото: nationalrecords.world

КОМЕНТАР ЕКСПЕРТА

Не перевелися ще романтики в Україні

Коли ми готували цей матеріал, склалося враження, що рекордів на любовно-романтичну тематику в Україні останніми роками ставиться дедалі менше.

- Багато їх і не може бути - адже це рекорди. Вони відбуваються на межі можливого та вимагають ретельної підготовки. Є й правила, яких потрібно дотримуватись, – стверджує керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. - Тому я не можу сказати, що романтичних рекордів поменшало чи побільшало. Вони є і були від початку роботи нашого реєстру.

Так, одним із перших було встановлено рекорд за наймасовішими поцілунками на одній локації. Він реєструвався у Донецьку. У ньому взяли участь 3200 пар, які одночасно цілувалися на центральній площі у День усіх закоханих.

- Був рекорд із найбільш тривалого утримання жінок на руках чоловіків. Його встановили у Харкові, – згадує Вєтрова.

Були рекорди і з різних видів поцілунків: і повітряні, й у руку, й у губи. Ставили та індивідуальні рекорди. Наприклад, хлопець перепливав Дніпро на найбільшій кількості гелієвих кульок, щоб зробити коханій пропозицію. Фіксували рекорди і зі створення сердець із різних матеріалів.

Були рекорди і за найбільш тривалим (7 хвилин) освідченням у коханні, і з найдовшого компліменту, де жодного разу не повторювалися слова і вони відповідали моменту.
Так що любіть одне одного та дивуйте.