28 вересня
Завантажити ще

Розстріл нацгвардійців у Дніпрі: одного постраждалого виписали з лікарні

Розстріл нацгвардійців у Дніпрі: одного постраждалого виписали з лікарні
Фото: pixabay.com

Один нацгвардієць, який отримав поранення під час стрілянини в Дніпрі, вже виписаний із лікарні. Ще четверо залишаються у лікарні. Про це повідомив в. о. командувача Національної гвардії України Юрій Лебедь, передає УНІАН.

Лебедь наголосив, що всім військовослужбовцям, які отримали поранення, "надано допомогу, вони забезпечені всіма необхідними засобами для лікування, організовано їх медичний та психологічний супровід".

- Наразі їхньому життю та здоров'ю загрози немає. Щодо сімей загиблих військовослужбовців, то після спеціального розслідування, яке проводиться у Нацгвардії, вони отримають передбачені законом виплати, – наголосив Лебедь.

Він також повідомив, що 13 людей, які входили до складу вахти, проходять реабілітацію у медичному центрі Національної гвардії "Нові Санжари".

Трагедія сталася на "Південмаші" у Дніпрі вночі 27 січня. Нацгвардієць Артемій Рябчук розстріляв з автомата своїх товаришів по службі та працівників заводу, загинули 5 людей. Ще п'ятеро військовослужбовців зазнали поранень (двоє - важкі, вони досі в реанімації). Рябчуку повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу, його заарештовано на два місяці без права внесення застави та утримують у СІЗО Дніпра. Спочатку Рябчук визнав провину, але згодом відмовився від усіх показань – його нові адвокати і він сам заявили, що показання були зроблені під тиском.