6 лютого
Завантажити ще

У Слов’янську йде «Велике будівництво» школи для дітей з порушеннями зору

У Слов’янську йде «Велике будівництво» школи для дітей з порушеннями зору

В рамках  програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” триває реконструкція Слов’янської спеціальної школи №23. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

“У школі навчаються діти із порушеннями зору, тому головна мета реконструкції – створити умови для їх адаптації і надати можливість орієнтуватися в просторі. Тому при розробці проєкту капітального ремонту всі ці потреби були враховані. Зокрема, у коридорах школи будуть встановлені тактильні направлення”, - наголосив очільник Донецької ОДА.

Кириленко підкреслив, що школа була збудована майже 60 років тому, і до цього часу ще не знала серйозних оновлень. Тепер же тут будуть замінені системи електро- і теплопостачання, водопостачання і водовідведення.

Крім того, заплановане також переобладнання харчоблоку, де буде встановлено сучасне обладнання.

“У відновленій школі навчання для дітей стане цікавим, легким і комфортним”, - переконаний голова ОДА.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив, що за програмою Володимира Зеленського в Україні протягом 2020-2021 років з’явилося 217 оновлених безпечних шкіл.