Завантажити ще

У Британії через пандемію коронавірусу розорився найстаріший паб країни, занесений до Книги рекордів Гіннесса

У Британії через пандемію коронавірусу розорився найстаріший паб країни, занесений до Книги рекордів Гіннесса
Фото: facebook.com/YeOldeFightingCocks

Пандемія коронавірусу підірвала роботу багатьох підприємств. Жертвою карантинних обмежень став найстаріший паб Великобританії "Ye Olde Fighting Cocks" ("Старі бойові півні"), який працював з 793 року. Відповідну заяву власник пабу Крісто Тофаллі зробив у Фейсбуці.

За його словами, причиною закриття стало підвищення податкових ставок, які у поєднанні з обмеженнями коронавірусної пандемії мали "руйнівний вплив" на його бізнес.

– Разом із командою ми робили все, щоб паб продовжував роботу. Але останні два роки стали безпрецедентними для нашої індустрії і перемогли нас усіх, хто щосили намагався продовжувати роботу цього закладу і в майбутньому, - написав Тофаллі.

Паб розташований у місті Сент-Олбансі графства Хартфордшир, що недалеко від Лондона. Вважається, що заклад працює понад 1200 років, а у нинішньому вигляді будинок з'явився у 1539 році. Свою нинішню назву вона отримала завдяки півнячим боям, що проводилися там на початку XIX століття.

Паб зміг пережити війни та епідемії чуми. Заклад внесли до Книги рекордів Гіннесса як найстаріший паб в Англії, проте це твердження заперечується.