Завантажити ще

Попри домашній арешт: Медведчука названо одним з найпопулярніших політиків України в січні

Попри домашній арешт: Медведчука названо одним з найпопулярніших політиків України в січні
Фото: zagittya.com.ua

Лідер опозиції Віктор Медведчук - один з найпопулярніших політиків України в січні. Попри домашній арешт, політичні репресії, закриття в грудні ще одного опозиційного телеканалу Медведчук зайняв у рейтингу Українського Інституту політики 4-те місце. Вище від лідера ОПЗЖ тільки президент Зеленський, який влаштував політичне шоу з поверненням до країни Порошенка, а також глава МЗС Кулеба, який роздав мільйон інтерв'ю про можливе вторгнення РФ, якого так і не сталося.

У січні Медведчук дав кілька інтерв'ю, які багато цитувалися в ЗМІ. У них досвідчений політик торкнувся найважливіших тем сьогодення - від економіки до міжнародної політики і відносин України і РФ. Крім того, Медведчука запросили на переговори до Держдуми РФ у складі парламентської делегації. Спікер Держдуми Володін схвалив ідею лідера ОПЗЖ про необхідність парламентського діалогу. А в цей час в Україні опозиціонеру продовжили домашній арешт до березня. Очевидно, що Зеленський відкинув пропозицію Росії. У Раді закликали звільнити Медведчука з-під домашнього арешту.

Варто зазначити, що Медведчук увійшов до трійки найпопулярніших українських політиків за підсумками 2021 року. Він показав найбільший прогрес серед першої десятки популярних політиків України, додавши 10 позицій. І це вже після закриття телеканалів, домашнього арешту. Досвідчений політик зміг повернути несприятливу ситуацію собі на користь. Раніше він неодноразово заявляв, що здаватися не має наміру і обов'язково переможе в сутичці з Зеленським. Судячи із ситуації, в якій опинився президент, перемогу Медведчука ми побачимо навіть раніше, ніж цього варто було очікувати.

Зеленський заганяє себе в кут. Провал передвиборчих обіцянок, падіння економіки, встановлення диктатури, корупція, а тепер ще й загроза війни – це те, чого домігся Зеленський за половину терміну свого правління.

На цьому тлі Медведчук - ключ до порятунку України. У політика є дієві механізми, які допоможуть витягнути країну з кризи. Медведчук є головним конкурентом Зеленського на майбутніх виборах. А "Опозиційна платформа - За життя" – прямий конкурент очолюваної чинним президентом партії "Слуга народу".  Влада всіляко переслідує Медведчука, щоб позбутися конкурента. Але, судячи з популярності, яку має лідер ОПЗЖ, результат для влади виходить протилежним.

Джерело: 112.ua