9 червня
Завантажити ще

Папа Римський закликав батьків підтримувати дітей-ЛГБТ

Папа Римський закликав батьків підтримувати дітей-ЛГБТ
Фото: РЕМО КАСІЛЛІ/REUTERS

Батьки ніколи не повинні засуджувати своїх дітей, у тому числі через їх сексуальну орієнтацію. Про це Папа Римський Франциск заявив під час своєї щотижневої аудієнції. Як пише Reuters, загалом понтифік говорив про труднощі, з якими батьки можуть зіткнутися у вихованні дітей.

Підняті ним питання стосувалися, зокрема, "батьків, які бачать у своїх дітей іншу сексуальну орієнтацію і як із цим поводитися, як супроводжувати своїх дітей та не ховатися за ставленням осуду". Як приклад він навів сім'ї, у яких діти хворі, навіть невиліковно.

Понтифік підкреслив, що представники ЛГБТ мають право прийматися своїми сім'ями – як діти, брати та сестри. А також додав, що хоча Церква не може прийняти одностатеві шлюби, вона може підтримати закони про громадянські спілки, спрямовані на надання партнерам-геям спільних прав у сферах пенсійного забезпечення, охорони здоров'я та спадщини.

Раніше Папа Франциск заявив, що до геїв та транссексуалів слід ставитися з повагою, але викладання теорії гендерного самовизначення у школах є неприпустимим. А також висловився за одностатеві партнерства, заявивши, що гомосексуали мають бути захищені відповідним законом про громадянське партнерство.

 

Новини по темі: ЛГБТ Папа Римський