Завантажити ще

Еркюль Пуаро, він же актор Девід Суше, став лицарем Британської імперії

Еркюль Пуаро, він же актор Девід Суше, став лицарем Британської імперії
Фото: geekeando.es/Instagram

У Віндзорському замку пройшла церемонія посвяти в лицарі британського актора Девіда Суше, якого світ знає за роллю детектива Еркюля Пуаро. Про це повідомляє Daily Mail.

На знак визнання заслуг Суші у драматургічному мистецтві та благодійності Орден лицаря-бакалавра особисто вручив Суше принц Уїлльям, герцог Кембриджський.

На церемонії 75-річного Пуаро супроводжувала його дружина Шейла Ферріс. Рішення завітати до Девіда Суші титул було прийнято ще в жовтні 2020 року. Проте церемонію посвячення, заплановану на грудень, довелося відкласти через позитивний тест актора, який підхопив коронавірус.

Брат сера Девіда, Джон, як слід повеселився, пишучи вітання в твіттері.

- Вітаю, брате. Я дивився на твій перший виступ. „Мамо, у мене болить живіт. Я не можу сьогодні йти до школи“. Тобі було шість, – нагадав він актору.

Девід Суше - класичний Пуаро, ця роль прославила його, але за плечима лицаря більш ніж піввікова акторська кар'єра. Він почав зніматися телевізійних шоу та серіалах у середині 60-х років, у 1971-му закінчив Лондонську академію музичного та драматичного мистецтва.

У 1984 році він зіграв головну роль у міні-серіалі Бі-бі-сі про Зігмунда Фрейда, а в 1989-му вперше з'явився на екрані у своєму найвідомішому амплуа бельгійського детектива Еркюля Пуаро. Суші знявся у понад 70 епізодах серіалу «Пуаро Агати Крісті», який виходив до 2013 року.

Раніше повідомлялося, що британського гонщика Льюїса Хемілтона офіційно присвятили у лицарі через рік після новини про надання титулу. Раніше Єлизавета II присвятила в лицарі 99-річного капітана Тома Мура (нині, на жаль, покійного), який зібрав 32,7 млн. фунтів на боротьбу з коронавірусом.

Також ми писали про те, що вчені вивели формулу детективів Агати Крісті.