Завантажити ще

Папа Римський закликав світ молитися за "багатостраждальний" український народ

Папа Римський закликав світ молитися за
Фото: ГУЛЬЄЛЬМО МАНДЖАПАНЕ/REUTERS

Папа Римський Франциск нагадав, що український народ пройшов багато страждань і закликав молитися за мир в Україні якнайчастіше. Про це пише " Reuters ".

- Я прошу вас молитися за мир в Україні та робити це часто протягом дня. Сподіваюся, що "рани, страхи та розбіжності" можна буде подолати, - заявив понтифік під час аудієнції.

У своєму зверненні Франциск назвав народ України "багатостраждальним", нагадавши, що людям довелося пережити за часів Другої світової війни.

- Ми згадували про Голокост. Але подумайте: понад 5 мільйонів було знищено за минулу війну... Цей народ – багатостраждальний, він витерпів голод, переніс чимало жорстокості і заслуговує на мир. Нехай же молитви, які сьогодні підносяться до неба, торкнуться розумів і сердець світових лідерів, щоб вони вчинили так, щоб переважив діалог, а добро всіх стояло над приватними інтересами. Прошу вас, нехай ніколи не буде війни! - опублікував цитату понтифіка Vatican News.

Папа Римський Франциск неодноразово закликав суспільство молитися за мир в Україні. Напередодні він пропонував провести 26 січня на площі Святого Петра День молитви за мир в Україні. Тоді понтифік висловив стурбованість через ситуацію, яка склалася довкола України. За його словами, новий удар по миру в нашій країні ставить під питання безпеку всього європейського континенту.