Завантажити ще

Миколаїв та Черкаси переводять школи на дистанційку через масові "мінування"

Миколаїв та Черкаси переводять школи на дистанційку через масові

Керівники чотирьох шкіл Миколаєва ухвалили рішення про переведення учнів на дистанційне навчання на тлі частих загроз про "мінування". Про це повідомляє прес-служба Управління освіти міської ради.

- У зв'язку із повідомленнями про мінування керівниками 4 навчальних закладів (ЗЗЗЗ №3, 20, 46, ММК імені В.Д. Чайки) прийнято рішення з 18 січня 2022 року здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання, - зазначено у повідомленні.

Ще один навчальний заклад – школа №40 перекладає учнів також на дистанційне навчання, але з іншої причини – в установі проводитимуться ремонтні роботи.

Тим часом, Черкаська міська рада порекомендувала керівникам міських шкіл перейти на дистанційну. Там щодня надходять повідомлення про замінування шкіл, починаючи з 12 січня.

- Такі рекомендації пропонуються з огляду на те, що з 12 січня 2022 року щодня надходять повідомлення про замінування закладів загальної середньої освіти міста, що ставить під загрозу збереження життя та здоров'я учасників освітнього процесу. Така ситуація вносить деструктив до організації роботи загальноосвітніх установ, призводить до неможливості організувати системний та якісний освітній процес, - наголосили у відомстві.

Як зазначено в повідомленні, на дистанційній роботі черкаські школи працюватимуть до наступних рекомендацій місцевої влади.