Завантажити ще

Головну ялинку України відвідали понад 4 мільйони людей

Головну ялинку України відвідали понад 4 мільйони людей
Фото: kmr.gov.ua

Новорічну локацію на Софійській площі у Києві, де розташована головна ялинка України, відвідали понад 4 тисячі городян та гостей столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації.

- Головна ялинка Києва справді зимовий магніт столиці. Святкова локація вже не перший рік входить до найкрасивіших у Європі. Унікальну новорічно-різдвяну локацію відвідало понад чотири мільйони киян та гостей міста з усього світу, – повідомила голова постійної комісії міськради з питань культури, туризму та громадських комунікацій Вікторія Муха.

Цього року на Софійській площі у Києві красувалася ялинка заввишки 31 метр, прикрашена 20 тисячами золотих та червоних куль, а також 10-кілометровою гірляндою у вигляді великого купола. Іграшки були зроблені з пластику, а на верхівці деревця красувалася велика зірка з 12 променями та земна куля.

Найближча територія до ялинки була прикрашена декораціями, присвяченими Різдвяній чудо-ночі, коли народився Ісус Христос. Навколо ялинки у вигляді вертепу розставили постаті Ісуса, Божої Матері, святого Йосипа, пастухів, царів, ангелів та колядників. Також на площі працювали ковзанка, дитячі атракціони, різноманітні фотозони та ярмарок з фудкортом.

Новини по темі: Новорічна ялинка Київ