Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
19 квiтня
Завантажити ще

Перший цього року ретроградний Меркурій-2022: коли настане, як поводитися і чого побоюватися

Перший цього року ретроградний Меркурій-2022: коли настане, як поводитися і чого побоюватися
Фото: kramola.info

Перший цього року ретроградний Меркурій не забарився чекати і почався відразу після старого Нового року. Період ретро-меркурію триватиме 3 тижні – з 14 січня по 4 лютого 2022 року.

Дати першого розвороту Меркурія (всього цього року три) вважаються найскладнішими. У цей період відбуваються дрібні та великі негаразди: губляться ключі, пропадає інформація, ламаються телефони. Можуть бути перебої зі світлом та інтернетом, губляться файли, очікуються збої в авіасполученні та перельотах.

В астрології Меркурій символізує мислення, обмін інформацією, методи комунікації та торгівлю. Відповідно вплив ретроградного Меркурія поширюється, насамперед, на наше спілкування, комунікацію за допомогою гаджетів, листування, поїздки, транспорт, навчання та комерційну діяльність. У період ретроградного Меркурія у цих областях часто з'являються накладки і збої.

Ретрофаза Меркурія - це складний період прийняття рішень, виникають труднощі зі справами, що стосуються документів, оформлення угод купівлі-продажу, ділової активності, навчання, поїздок, уповільнюється процес розвитку та бізнесу. У його ретроградного руху знижується розумова активність. Мислення змінюється, люди стають більш схильними до пліток, обманів, частіше роблять помилки. Через це загострюються конфлікти та проблеми у колективах, складно знайти баланс та досягти задоволення.

- Намагайтеся не бронювати квитки, не плануйте зустрічі. Щось може перенестись, запізнитися, затриматися, щось доведеться переробляти. Не можна призначати операції", - сказала астролог Аннела Перл на своєму Youtube-каналі.

За словами експерта, особливо відчують на собі ретроградний Меркурії ті, хто народився під знаком зодіаку Водолій та ті, хто народився з 28 січня до 1 лютого. У цих людей загальмуються процеси у справах, зміняться плани.

З 4 лютого, коли Меркурій знову піде у прямий рух, розворот планети відчують на собі Козероги та ті, хто народився з 13 по 17 січня. Цим людям також не варто планувати нічого важливого на 4 лютого.

- Справи почнуть ґрунтовно зрушуватися з 4 лютого. Але краще зачекати ще три дні – до 7 лютого. Після цієї дати відбудуться відкладені зустрічі, знайдуться втрачені речі та посилки, які не доїхали вчасно. Можна летіти у подорожі, справи йтимуть з нормальною швидкістю, бо під час ретро Меркурія все просувається не так, як планувалося, – зауважила астролог.

Ретроградний Меркурій 2022 – що не можна робити

Під час ретро Меркурія не рекомендується робити пластичні операції, бо швидше за все їх доведеться переробляти. Відвідувати стоматолога можна – лікувати зуби, робити чищення. Але від серйозних маніпуляцій (імпланти, вініри) краще утриматись.

Не можна підписувати важливі документи, купувати нерухомість чи автомобіль – у результаті може з'ясуватися, що умови договору вам не підходять.

Міняти роботу під час ретроградного Меркурія в принципі можна, але потрібно мати на увазі, що швидше за все ви не затримаєтеся на новому місці – умови будуть не такими, як вам обіцяли.

Небажано робити уколи краси та укладати шлюб. Січень 2022 року - поганий місяць для цього, тим більше що ретроградним буде не тільки Меркурій, а й Венера (до 31 січня).

Резюмуємо:

  • не розпочинаємо нові проекти
  • не проходимо медичні обстеження та не плануємо жодних медичних маніпуляцій
  • не підписуємо важливі документи
  • не одружуємося і намагаємося не починати стосунки
  • не купуємо техніку, автомобілі та нерухомість
  • не влаштовуємось на нове місце роботи чи навчання
  • у поїздках можливі затримки, втрата документів
  • уважно оформляємо договори, можливі помилки.

Ретроградний Меркурій 2022 - що можна і потрібно робити

Під час ретроградного Меркурія дуже добре робити все з приставкою з пере - перефарбувати стіни, переклеїти шпалери, перездати іспит, провести нове обстеження організму.

Можна доробляти справи, які ви відклали в довгу скриньку, або зустрітися зі старими друзями, поїхати в місця, де ви давно не були.

Ретро Меркурій – вдалий час для того, щоб відновити судові процеси, подати апеляцію, шукати щось у архівах.

Можна фарбувати волосся, стригтися. Добре купувати речі за знижкою.

Мета ретроградного Меркурія – зробити людей терплячими, вважає астролог Марина Скаді. Взимку 2022 період ретро-Меркурія збігається з ретро-Венерою – це гарний час для того, щоб аналізувати своє минуле, знаходити та виправляти помилки, позбавлятися давніх стереотипів, які зараз уже втратили сенс і лише заважають розвитку, зав'язуванню нових стосунків. Деякі люди народилися в періоди ретроградності Меркурія, тому для них цей час є дуже продуктивним – три рази на рік по три тижні з'являються сприятливі можливості для найсміливіших проектів та втілення бажань.