4 липня
Завантажити ще

Жителька Вінниччини потрапила до Книги рекордів України з унікальною колекцією взуття із 75 країн світу

Жителька Вінниччини потрапила до Книги рекордів України з унікальною колекцією взуття із 75 країн світу
Фото: Facebook Лани Вітрової

У Хмільнику Вінницької області 27 грудня зафіксовано рекорд України «Найбільша колекція декоративно-сувенірного взуття». Колекцію, яка налічує 8252 експонати з 75 країн світу, близько 12 років збирала місцева мешканка Неля Рибак. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на слова голови Національного реєстру рекордів України Лани Вєтрової.

– Колекція зареєстрована 27 грудня у Національному реєстрі рекордів України, але вона цілком може претендувати на рекорд Європи. Надалі власниця колекції подаватиме заявку саме на нього, - сказала Вєтрова.

Свою колекцію Неля Рибак почала збирати у 2009 році, коли подруга подарувала їй «брелок-черевичок». З того часу вона почала займатися пошуком, збиранням декоративного взуття з усього світу.

Фото
Фото
28 Грудня 202111:01

- З чого експонати тільки не зроблено: фарфор, фаянс, дерево, кераміка, скло, різні метали, кришталь, шкіра, тканина, рогоза, пластик, віск, гума та багато іншого. Багато з них виготовлені за індивідуальним замовленням, - зазначила Вєтрова.

Усі експонати зберігалися вдома у Нелі Рибак і лише 27 грудня вирушили до музею, що налічує 6 залів загальною площею 528 квадратних метрів. Тепер побачити їх можуть усі охочі.