Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Син Ескобара в інтерв'ю Раміні Есхакзай поскаржився, що живе у звинуваченнях через гріхи батька

Син Ескобара в інтерв'ю Раміні Есхакзай поскаржився, що живе у звинуваченнях через гріхи батька
Фото: YouTube/"Ходять чутки"

Син колумбійського наркобарона та одного з найжорстокіших терористів XX століття Пабла Ескобара Хуан в інтерв'ю Раміні Есхакзай зізнався, що чи не щодня стикається зі звинуваченнями на свою адресу через дії, вчинені його батьком. За словами чоловіка, обурені часто вимагають від нього відповісти за гріхи злочинця, пояснюючи це тим, що він є його сином.

- Це питання, яке я ставлю собі кожен день мого життя. Не знаю, чи повинен я. Я відчуваю ставлення з боку суспільства... Навіть не так з боку суспільства, як з боку людей, які працюють у сфері юстиції. Вони певною мірою вірять у те, що я маю відповідати за вчинки мого батька. За законом, батьки відповідають за своїх дітей, їхні гріхи або злочини. У моєму випадку я прочитав кілька звинувачень на свою адресу. Причина, як вони це пояснюють, записана так: "Те, що твій батько... і так далі". Я не можу це змінити. Якщо це вважається злочином, тоді я буду злочинцем до кінця мого життя, - заявив чоловік в інтерв'ю YouTube-проекту "Ходят слухи".

Хуан додав, що ще в дитинстві дізнався від батька, що той пов'язаний із криміналом, проте не уявляв, яким бізнесом він займається.

- [Він розповідав] не зовсім те, яким бізнесом займається. Коли він вийшов з політики через звинувачення, він відправив найманого вбивцю, щоб прибрати міністра юстиції у 1984 році. Після цього нам довелося втекти до Панами. Якось батько сказав, що хоче зі мною поговорити. І він сказав мені: "Синку, я бандит. Ось чим я заробляю на життя". Коли тобі 7 років, ти чудово розумієш слово "бандит", але для мозку семирічної дитини це слово не має великого сенсу. Але я не знав, що мій батько був лідером, можливо, найбільшої кримінальної організації минулого століття.

Ескобару також не подобається той факт, що у художніх фільмах та серіалах батька зображують зовсім не як терориста та наркобарона, а як зірку.

- Це найгірше... Бо коли бачиш, яким чином мій батько представлений у пресі, фільмах та серіалах, він схожий на рок-зірку. Але ж не як негідник, який завдав величезних збитків суспільству. І незважаючи на те, що я дуже люблю свого батька, я ж не сліпий. Я бачив злочини, які він робив. Я усвідомлюю це. І це одна з причин, чому я почав просити вибачення у його жертв. Я не пишаюся його насильством. Інша причина того, що я написав у моїй книзі, це надати його жертвам доступ до правди. Нікого неможливо вилікувати, не сказавши йому, їй чи їхнім сім'ям, які постраждали, усієї правди. Моїми основними намірами при написанні книг, створенні документальних фільмів чи інтерв'ю, що б я не написав і де б я не брав участі - це розповісти ще більше про те, що мій батько зробив у минулому. Підвищити обізнаність, щоб люди двічі зважили, перш ніж думати, що наркотики – це шлях до успіху.

Хуану Пабло Ескобару 44 роки. Він архітектор, письменник та публіцист. Нині мешкає в Аргентині. Після смерті Ескобара двічі повертався до Колумбії - відвідував могилу батька та побував на прем'єрі документального фільму про нього.

Пабло Ескобар
Пабло Ескобар
Досьє Коротко про

Хуану Пабло Ескобару 44 роки. Він архітектор, письменник та публіцист. Нині мешкає в Аргентині. Після смерті Ескобара-старшого двічі повертався до Колумбії - відвідував могилу батька та прем'єру документального фільму про нього.

Колумбійський наркобарон заробив нечувані гроші на торгівлі наркотиками і наприкінці 80-х років займав 7-му місце в рейтингу найбагатших людей планети зі статком у 25 млрд доларів. Убитий спецназівцями у 1993 році під час штурму його будинку.